REKRUTACJA 2026/2027

UWAGA - Prosimy o dostarczenie podpisanego dokumentu woli zapisu ucznia do naszej szkoły - pobierz

 

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 2 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 2 marca do 13 marca 2026 r. do godziny 15:00 - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenie kandydata do klasy I z obwodu - pobierz PDF
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz PDF
Klauzula informacyjna - pobierz
Zasady rekrutacji - pobierz
Zarządzenia Wójta i Uchwały Rady Gminy:
- Zarządzenie - pobierz
- Terminy rekrutacji do klasy I - pobierz
- Wzory dokumentów - pobierz

Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Igrzyska w Wilkowicach

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 16, październik 2014
GrEgOr

9 października na hali GOSIR w Wilkowicach odbyło się niecodzienne wydarzenie - II Beskidzkie Igrzyska Integracyjne - Wilkowice 2014. Można było zobaczyć jak młode pokolenie uczniów rozmawia, instruuje, pomaga osobom niepełnosprawnym - otwiera się na starszych poprzez udział w programie integracyjno-sportowym "Hala bez barier".

Czytaj więcej: Igrzyska w Wilkowicach

SCHWERIN 2014

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 15, październik 2014
GrEgOr

UCZNIOWIE  Z GIMNAZJUM IM. KRÓLOWEJ JADWIGII W  NIEMCZECH - SCHWERIN 2014

W dniach 19-26 września 2014 roku uczniowie z Gimnazjum w Wilkowicach wzięli udział w wymianie polsko-niemieckiej. Mieszkali w uroczym mieście Schwerin położonym w landzie Mecklenburg-Vorpommen, nazywanym miastem jezior i lasów.
Po 14 godzinach podróży, gimnazjalistów i nauczyciela przejęły pod opiekę niemieckie rodziny uczniów z Gymnasium Fridericianum. Szybko okazało się, że nie ma bariery językowej między gośćmi a gospodarzami, bo można było się porozumiewać i w języku niemieckim, i w angielskim.

Czytaj więcej: SCHWERIN 2014

BEZPIECZNA SZKOŁA

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: piątek, 27, czerwiec 2014
Magdalena Brózda

Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach uzyskało tytuł:

BEZPIECZNEJ SZKOŁY

oraz członkostwo OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU BEZPIECZNYCH SZKÓŁ.


W okresie od 20 listopada 2013 do 31 maja 2014 Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach przystąpiło do udziału w Ogólnopolskim Konkursie  Fundacji Państwo Obywatelskie „Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń”, którego hasło brzmi: Prawo, Przyjaźń, Tolerancja.

Czytaj więcej: BEZPIECZNA SZKOŁA

Pożegnanie i komers 2014

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: czwartek, 26, czerwiec 2014
GrEgOr

26 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas III. Uczniowie otrzymali dyplomy absolwentów, nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Pan dyrektor złożył podziękowania i gratulacje rodzicom za pracę na rzecz szkoły i wychowanie wzorowych uczniów. Jeszcze w uszach pobrzmiewa wspólnie zaśpiewana piosenka  ... ale to już było i nie wróci więcej ...

POWODZENIA!!!

Czytaj więcej: Pożegnanie i komers 2014

Spotkanie z historią

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: wtorek, 06, maj 2014
GrEgOr

Historia najnowsza od kilku lat nie jest objęta podstawą programową gimnazjum, ale jej poznawanie jest bardzo ważne dla zrozumienia współczesnego świata.

Czytaj więcej: Spotkanie z historią