REKRUTACJA 2026/2027

UWAGA - Prosimy o dostarczenie podpisanego dokumentu woli zapisu ucznia do naszej szkoły - pobierz

 

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 2 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 2 marca do 13 marca 2026 r. do godziny 15:00 - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenie kandydata do klasy I z obwodu - pobierz PDF
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz PDF
Klauzula informacyjna - pobierz
Zasady rekrutacji - pobierz
Zarządzenia Wójta i Uchwały Rady Gminy:
- Zarządzenie - pobierz
- Terminy rekrutacji do klasy I - pobierz
- Wzory dokumentów - pobierz

Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Każdy jest ważny

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: czwartek, 11, czerwiec 2026
GrEgOr

Dzieci ze świetlicy z kolorowych puzzli stworzyły plakat "Każdy jest ważny" pamiętajmy o tym. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

  • 1
  • 2

  • 3
  • 4

  • 5
  • 6

  • 7
  • 8

  • 9

Dzień mamy

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: wtorek, 26, maj 2026
GrEgOr

Z okazji Dnia Matki dzieci podczas zajęć świetlicowych wykonały kwiatki z papieru dla swoich mam.

  • 1
  • 2

  • 3
  • 4

  • 5
  • 6

  • 7
  • 8

Każdy jest ważny

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: piątek, 24, kwiecień 2026
GrEgOr

Dzieci ze świetlicy z kolorowych puzzli stworzyły plakat "Każdy jest ważny" nie zapominajmy o tym. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

  • a
  • b

  • c
  • d

  • e
  • f

Mali budowniczy

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: piątek, 17, kwiecień 2026
GrEgOr

Pomysłowość naszych dzieci nie ma granic. To przyszli konstruktorzy i architekci. Dzisiejsza świetlica minęła na super zabawie bez nudy.

  • 1
  • 2

  • 3
  • 4

  • 5
  • 6

  • 7

Kartka Świąteczna

Kategoria: Świetlica
Opublikowano: środa, 01, kwiecień 2026
GrEgOr

Dzieci w ramach zajęć świetlicowych po raz kolejny stanęły na wysokości zadania. Wykonały one piękne pisanki z których powstała oryginalna kartka wielkanocna. Życzenia w imieniu społeczność szkolnej wręczyły dzieci z klasy 4 pod opieką Pani Dorotki i Dominiki mieszkańcom Domu Opieki Górski Zakątek w Wilkowicach. 

Spotkanie upłynęło w niezwykle ciepłej, życzliwej atmosferze – pełnej uśmiechów, rozmów i świątecznej radości.
Wspólnie spędzony czas był pięknym przypomnieniem, że Wielkanoc to przede wszystkim bliskość, dobroć i dzielenie się nadzieją z innymi. Dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie i wszystkie serdeczne chwile.
  • 1
  • 2

  • 3
  • 4

  • 5
  • 6

  • 7
  • 8

  • b
  • c

  • d
  • e

  • f